Apartamenty


60-70 zł doba

od osoby

posiadamy jeden dwuosobowy
apartament

Pokoje


60-70 zł doba

od osoby

2 pokoje dwuosobowe
2 pokoje trzyosobowe

Domek letniskowy


600 zł doba

za całość

możliwość zakwaterowania do 13 osób


To my jesteśmy dla was

największym podziękowaniem jest wasz powrót na mazurskie jeziora

Strategia

Nasz sukces jest zależny od WAS,dlatego też nasi klienci są dla nas najważniejsi.

Rozwiązania

Wszelkiego rodzaju pytania oraz nietypowe wymagania odnośnie pobytu,prosimy zgłaszać telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy

Opłaty

W sezonie  od 1 maja do 30 września cena noclegu wynosi 70 zł,w pozostałych miesiącach cena za nocleg wynosi 60 zł.Dla dzieci do 5 lat obowiązuje zniżka 50%. .

Domek

Koszt wynajmu domku - 600 zł doba,dodatkowo kaucja za domek wynosi 300 zł.Możliwość negocjacji cen przy dłuższych pobytach.Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku

Dla gości

Dzieci mogą korzystać z placu zabaw. Aktywnym zapewniamy teren rekreacyjny i możliwość wypożyczenia rowerów. Miłośnikom wędkarstwa udostępniamy łódkę wiosłową - bezpłatnie.

W pobliżu

Do dyspozycji gości plaża z kąpieliskiem. Dla aktywnych: ścieżka rowerowa, możliwość wędkowania, grzybobranie, nauka jazdy konnej. Pobliskie atrakcje: Twierdza Boyen, kwatera główna Hitlera w Wilczym Szańcu, bunkry w Mamerkach, Sanktuarium w Świętej Lipce, Zamki w Kętrzynie i Rynie.

Atrakcje

zakochaj się w ziemi mazurskiej

Nasz zajazd znajduje się około 6 km od Kętrzyna.Od strony Giżycka kierować się na Kętrzyn od Kętrzyna na Giżycko:)Poruszamy się drogą krajową 592.Znajdujemy się około 500 metrów od drogi.Jest idealne miejsce wypadowe i noclegowe w pobliżu Kętrzyna do zwiedzania i aktywnego wypoczynku.W pobliżu znajduje się ścieżka rowerowa którą można dostać się do Wilczego Szańca,około 6 km.W pobliżu mnóstwo atrakcji gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.Wymienię tylko te najważniejsze:twierdza BOYEN,Wilczy Szaniec,Mamerki,Św.Lipka,Zamek w Kętrzynie lub Rynie oraz wiele innych.

W niedalekiej odległości około 1 km znajduje się jezioro Tuchel idealne miejsce dla wędkarzy.Miłośnicy grzybów mają w odległości 0,5 km do dyspozycji lasy pełne grzybów.Nasi goście mogą wypożyczyć rowery na wycieczki rodzinne po okolicznych ścieżkach rowerowych.